Apie mus Produktai Naujienos Kontaktai
En
Prekių krepšelis
0 vnt. 0 Lt / 0 EUR
Produktai
Vartotojams:
 

Apsauginiai akiniai, skirti dėvėti kartu su kasdieniniais akiniais

Apsauginiai akiniai, skirti dėvėti kartu su kasdieniniais akiniais
46,00 €

 

Kam aktualu dėvėti apsauginius akinius?

Akių apsauga ir kontrastingas regėjimas yra svarbūs kiekvienam žmogui, tačiau dar labiau aktualesni žmonėms su ligomis, kaip amžinė geltonosios dėmės degeneracija, pigmentinis retininas, glaukoma, katarakta ir kt., taip pat vyresnio amžiaus žmonėms, kuriems rega ir kontrastas natūraliai blogėja kartu su amžiumi. Apsauginiai akiniai su specialiaisiais filtrais nepraleidžia neigiamų saulės spindulių, didina regėjimo kontrastą, užtikrina apsaugą nuo akinimo.

Saulės šviesos neigiamas poveikis

Saulės šviesa yra sugeriama per priekinę akies dalį  (ragena, akies lęšiukas) ir įtakoja lęšiuko drumstumo procesą kataraktos atveju. Kuomet akies lęšiuko drumstumas sumažina regėjimo aštrumą iki nepriimtino lygio, lęšiukas keičiamas į dirbtinį (kataraktos operacija).  Dirbtinis lęšiukas nesugeba sugerti kenksmingų UV spindulių ir šie patenka tiesiai į tinklainę ir ją ardo.

Saulės spinduliai, šviesos diapozone esantys mėlynos/violetinės spalvų komponentai, prasiskverpia per tinklainę ir nepataisomai pažeidžia geltonosios dėmės ląsteles.  Jaunos ir sveikos akys turi pigmentą geltonojoje dėmėje (liuteiną ir zeaksaniną), kuris užtikrina natūralią apsaugą. Senėjant, pigmento koncentracija sumažėja, ko pasekoje didėja galimybė vystytis amžinei geltonosios dėmės degeneracijai. Siekiant kovoti su šia pasekme, svarbu akis apsaugoti tam tikrais filtrais kaip įmanoma anksčiau - nelaukiant kada pradės vystytis amžinė geltonosios dėmės degeneracija.

Apsauginių akinių nauda

Kadangi net 40% spindulių į akis patenka iš kraštų, šie akiniai akis apsaugo ne tik iš priekio, bet ir iš šonų. Specialių filtrų sistema kontroliuoja šviesos pralaidumą, taip užtikrindama:

•      Ryškaus kontrasto regėjimą;

•      Apsaugą nuo akinimo;

•      Geresnę regėjimo kokybę;

•      Apsaugą nuo negrįžtamosios žalos geltonosios dėmės srityje;

•      Geresnį regėjimą prieblandoje.


Rekomenduojama įsigyti*

Procento dydis rodo, kiek šviesos spindulių yra praleidžiama pro akinius. Akiniai su vos kelių procentų filtru skirti žmonėms, kurių akys ypatingai bijo šviesos spindulių.

Filtras 07 - 2% Tamsios gintaro spalvos: diabetinė retinopatija, pigmentinis retinitas.

Filtras 22 - 13% Tamsiai pilkos spalvos: glaukoma, po kataraktos operacijos.

 

*Patariama išbandyti ir kitų atspalvių filtrus.

Užsakant nepamirškite parašyti reikiamą filtro tipą.

 

dėl smulkėsnės informacijos prašome kreiptis nurodytais kontaktais

« Atgal | Į viršų
     
Mūsų kontaktai: Antakalnio g. 36, LT-10305 Vilnius, Lietuva, tel. (8 5) 270 9055 el.p.: info@biomedika.lt