Apie mus Produktai Naujienos Kontaktai
En
Prekių krepšelis
0 vnt. 0 Lt / 0 EUR
Produktai
Vartotojams:
 

Dolphin didelio šrifto klaviatūra

Dolphin didelio šrifto klaviatūra
92,68 €
Didelio šrifto Dolphin klaviatūra

Dolphin didelio šrifto QWERTY klaviatūra su didelio kontrasto klavišais. Klaviatūra papildomai turi 18 lengvai randamų „greitųjų klavišų", skirtų lengviau naudotis SuperNova programomis. Leis jums greičiau dirbti su SuperNova programomis ir tai reiškia, jog jums reikės atsiminti mažiau sparčiųjų klavišų. Idealiai tinka silpnaregiams vartotojams, kurie nėra labai įgudę naudotis klaviatūra.

lpkeybd_fromto.jpg

Dolphin klaviatūra yra stambaus šrifto, didelio kontrasto klavišai, kad būtų lengviau pastebimi. Taip pat klaviatūra turi 18 „greitųjų klavišų" skirtu greitesniam ir lengvesniam priėjimui ir naudojimuisi jūsų SuperNova programomis. Šie mygtukai yra dideli ir įvairių formų, todėl juos lengva apčiuopti ir atskirti vieną nuo kito.

Su greitaisiais klavišais jūs galite:

  • Paleisti SuperNova
  • Atidaryti Dolphin valdymo skydelio prieigą prie visų funkcijų
  • Gauti pagalbą
  • Nustatyti ekrano padidinimo lygį
  • Pasirinkti didelio kontrasto spalvų schemas
  • Nustatyti kalbėjimo greitį ir garsumą
  • Prisijungti prie interneto paslaugų

Dolphin didelio šrifto klaviatūra rekomenduojama naudoti kartu su  SuperNova versija 13.50 ir vėlesnėmis. Jeigu turite naujausią SuperNova versiją, tuomet jums nereikės jokių papildomų konfigūracijų, tiesiog įkiškite jungtį į kompiuterio USB lizdą ir pradėkite iškart naudotis klaviatūra!

lpkeybd_main_news.jpg

Dolphin klaviatūra veikia su stacionariais ar nešiojamais kompiuteriais, kuriuose yra įdiegta Windows8, Windows7 ar Windows XP operacinės sistemos.

Atkreipkite dėmesį, kad Dolphin klaviatūra taip pat gali būti naudojama ir be SuperNova programinės įrangos, bet tokiu atveju „greitieji klavišai" bus neaktyvūs. Tačiau didelio šrifto raidiniai ir funkciniai klavišai dirbs kaip įprasta.

dėl smulkėsnės informacijos prašome kreiptis nurodytais kontaktais

« Atgal | Į viršų
     
Mūsų kontaktai: Antakalnio g. 36, LT-10305 Vilnius, Lietuva, tel. (8 5) 270 9055 el.p.: info@biomedika.lt